Tacho2Safe aktualizacja

umożliwia pobieranie danych z tachografów inteligentnych.

Nowe tachografy inteligentne.

Od 15 czerwca 2019 r. zgodnie z rozporządzeniem UE 165/2014, nowo zarejestrowane lub nowo wyposażone pojazdy o masie przekraczającej 3,5 tony wykorzystywane do celów komercyjnych muszą być wyposażone w tachograf cyfrowy nowej generacji - tachograf inteligentny. Nowe tachografy zostały połączone z urządzeniem GNSS (globalny system nawigacji satelitarnej), urządzeniem wczesnego wykrywania na odległość oraz interfejsem do inteligentnych systemów transportowych.
Nowe tachografy tym samym rejestrują i przechowują w swojej pamięci więcej danych.

Tacho2Safe aktualizacja.

Dla wszystkich posiadaczy czytników Tacho2Safe producent przygotował aktualizację oprogramowania wewnętrznego czytnika. Dzięki tej aktualizacji Tacho2Safe pobiera i zapisuje w pamięci wewnętrznej nowe pliki o rozszerzonej strukturze danych zarówno z nowych tachografów jak i z nowych kart kierowców drugiej generacji.

Darowa aktualizacja Tacho2Safe

Wszyscy klienci, którzy zakupili urządzenia Tacho2Safe w 2019 roku u generalnego dystrybutora Net Polska lub podmiotów z nim współpracujących, mają możliwość skorzystania z programu darmowej aktualizacji. Aby otrzymać bezpłatną aktualizację należy zgłosić się bezpośrednio do firmy w której dokonano zakupu podając numer urządzenia, znajdujący się od spodu pod kodem kreskowym. Można skorzystać z usługi odpłatnego uaktualnienia w serwisie Net Polska.

Płatna aktualizacja Tacho2Safe.

Klienci którzy posiadają starsze urządzenia lub nie dokonali zakupu u autoryzowanego dystrybutora Tacho2Safe w Polsce mają możliwość zakupu takiego uaktualnienia. Uaktualnienie to można wykonać samodzielnie lub zlecić do wykonania w autoryzowanym serwisie.

Program darmowej aktualizacji obowiązuje do końca 2020 roku
Gdzie zamówić aktualizację Tacho2Safe.

Aktualne ceny aktualizacji, możliwość zamówienia, opis znajdują się na stronie:

www.netpolska.com/aktualizacja-Tacho2Safe

 

 

Zapraszamy

Tacho5Safe - the latest tachograph reader

Oficjalny dystrybutor w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii: Net Polska Piotr Szczęsny
ul. Poludniowa 15
71-001 Szczecin
telefon: 91 482 32 32
fax: 91 483 70 70
Copyright by Net Polska 2013
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakielkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.