Pobieranie danych

karty kierowcy i tachografu za pomocą Tacho2Safe

Tacho2Safe jest czytnikiem uniwersalnym

Odczyt z karty kierowcyoznacza to że umożliwia pobieranie danych zarówno z karty kierowcy włożonej we wbudowany czytnik jak również umożliwia pobieranie danych z jednostki pojazdowej - tachografu cyfrowego.

Pobieranie danych z karty jest czynnością niezwykle prostą. Wystarczy umieścić kartę w czytniku a na wyświetlaczu urządzenia pojawiają się kolejne komunikaty informujące obsługę o aktualnym stanie pobierania.

Prostota obsługi rekomenduje ten czytnik dla osób rozpoczynających "przygodę" z systemem tachografów cyfrowych, a jego możliwości techniczne zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

 

 

Pobieranie danych z pojazdu za pomoca Tacho2Safe

Pobieranie danych z pojazdu lub karty przez tachograf cyfrowy.

Tacho2Safe umożliwia również pobieranie danych z karty kierowcy bez konieczności jej wyciągania z tachografu. Podłączenie czytnika do tachografu daje możliwość wyboru czy chcemy pobrać dane z karty będącej w tachografie czy chcemy pobrać dane z pamięci tachografu.

Tacho2Safe sprzedawany w sieci dystrybucji Net Polska są tak skonfigurowane, że obsługa nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy podłączyć czytnik Tacho2Safe do tachografu a urządzenie automatycznie rozpocznie pobieranie danych.

Ponadto prawidłowa konfiguracja i specjalny polski software czytnika umożliwia szybszy pobór danych i zapis w odpowiednim, zgodnym z prawem polskim formacie danych.

Dla bardziej wymagających użytkowników Tacho2Safe oferuje możliwość wyboru zakresu oraz wyboru zbioru danych jakie mają zostać pobrane po podłączeniu do konkretnego tachografu. Wyboru dokonuje się klawiszami funkcyjnymi w bardzo prosty sposób.

Pobieranie danych - wybór

Znaczenie klawiszy funkcyjnych - sposoby pobierania danych zostały szczegółowo opisane w formie obrazkowej w instrukcji obsługi dostarczonej wraz z czytnikiem.

 

Oficjalny dystrybutor w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii: Net Polska Piotr Szczęsny
ul. Poludniowa 15
71-001 Szczecin
telefon: 91 482 32 32
fax: 91 483 70 70
Copyright by Net Polska 2013
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakielkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.